O nas

BookAclassic to przodujący portal internetowy oferujący możliwość wynajmu klasycznych i zabytkowych pojazdów. Jesteśmy najszybciej rosnącą platformą na świecie dla samochodów w stylu retro, które nigdy nie wychodzą z mody!

Naszym celem jest umożliwienie wszystkim poczucia dreszczyku emocji związanego z prowadzeniem klasycznego pojazdu lub supersamochodu. Poczuj radość z prowadzenia Twojego wymarzonego samochodu podczas wakacji lub innych wydarzeń. Dzięki BookAclassic możesz wybrać się do Toskanii klasycznym Alfa Romeo Spider lub przejechać Drogę 66 kabrioletem Ford Mustang z 1966 roku. Gdziekolwiek pojedziesz, pojedziemy tam z Tobą.

BookAclassic oferuje najbardziej obszerną kolekcję online, klasycznych i zabytkowych pojazdów do użytku prywatnego, wydarzeń zbiorowych, produkcji filmowych, reklam, wystaw na targach i w muzeach. Nasza sprawna obsługa oraz prosty system rezerwacji dostępny w wielu wersjach językowych przyciąga każdego dnia coraz więcej zadowolonych klientów i właścicieli samochodów.

Booking System
Countries
Online
Offline
Map

Życie jest za krótkie by prowadzić zwykłe samochody

BookAclassic to pomysł innowacyjnego, duńskiego przedsiębiorcy i entuzjasty samochodów z pasją. BookAclassic powstało ponieważ mieliśmy dość nudnych samochodów bez charakteru, które były praktyczne, a zarazem niezauważalne. Jesteśmy tutaj, aby zwiększyć świadomość istnienia klasycznych pojazdów z duszą, klasą i charyzmą oraz aby tchnąć w nie nowe życie. Chcemy dzielić się naszym entuzjazmem i pasją do zachwycających i eleganckich klasycznych samochodów oraz pragniemy zapełnić drogi pięknymi, pociągającymi pojazdami!

BookAclassic – Poprowadź swoje marzenia!

BookAclassic Ltd.
69 Carter Lane
London, EC4V 5EQ
United Kingdom

Company Reg. No 07733024

+44 20 3826 8070

Section background
Classic vehicle

Czy potrzebujesz klasycznego pojazdu?

Spraw, aby Twój ślub lub przyjęcie było niezapomniane. Znajdź wymarzony samochód w Twojej okolicy.

Znajdź swój pojazd
Classic vehicle garage

Jesteś właścicielem pojazdu?

Darmowa reklama Twojego klasycznego pojazdu. Brak opłat i umów wiążących.

Zarejestruj swój pojazd

Chcesz otrzymywać regularne aktualizacje?

Zapisz się teraz

  Najnowsze wiadomości o samochodach klasycznych!

  Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ekskluzywne oferty na email od BookAclassic!

  Zdobądź inspirację do podróżowania samochodami z całego świata!