Zarabiaj na jeździe swoim klasycznym pojazdem!

Drive into a world of exciting events with us

Wystaw swój samochód

Jak to działa

Zarejestruj swój pojazd

Łatwa i bezpłatna rejestracja. Zdecyduj, czy zaoferować swój pojazd z Tobą jako kierowcą lub wynająć go do jazdy indywidualnej.

Otrzymuj rezerwacje

Zapewnimy Ci ekscytujące zadania. Możesz zaakceptować lub odrzucić każdą zaproponowaną Ci rezerwację.

Bierz udział we wspaniałych przygodach

Jedź z nami do świata ekscytujących wydarzeń i zarabiaj za swój spędzony czas.

Dlaczego warto zarejestrować swój pojazd

  • Zapewniamy Ci ekscytujące zadania
  • Zachowaj kontrolę nad swoim pojazdem jako szofer
  • Zachowaj prywatność z anonimowym profilem
  • Zarabiaj za poświęcony czas
  • Z łatwością zaakceptuj lub odrzuć jakąkolwiek ofertę
  • Brak opłat i umów wiążących

Często zadawane pytania


Czy masz klasyczny lub zabytkowy pojazd, który chciał(a)byś wynająć innym na wydarzenia takie jak śluby, sesje zdjęciowe, czy produkcje filmowe? Jeśli tak, u nas jest to możliwe. Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować swój pojazd; nie ma tu żadnych opłat, zobowiązań, czy umów wiążących. Masz również prawo, aby odmówić na zlecenia, które Cię nie interesują.

Dla osoby z sensacyjnym pojazdem
Jeśli masz ochotę, aby Twój pojazd był częścią emocjonujących wydarzeń i zleceń, to prawidłowe miejsce. BookAclassic dostarczył klasyczne pojazdy dla reżyserów filmów i produkcji reklamowych i w trakcie zapewnił właścicielom pojazdów niezapomniane przeżycia, a także dodatkowy dochód na konto. Rejestrujemy ekskluzywne i egzotyczne samochody na śluby, imprezy i wyjątkowe wystawy, jak również motocykle i skutery na wystawy salonów sprzedaży detalicznej. Możliwości są nieskończone!

Dostarczanie pojazdów do filmów, teledysków i reklam
Dostarczamy pojazdy do produkcji filmowych, imprez firmowych i fotografów na terenie całego kraju. BookAclassic dostarczał już ekskluzywne samochody do kilku filmów, teledysków i reklam, kiedy właściciel samochodu doświadczył niezapomnianych przeżyć i dodatkowo zarobił na tym.

Profesjonalna usługa
BookAclassic cały czas poszukuje profesjonalnych firm oferujących limuzyny w całej Polsce, które chcą wykorzystać potencjał swoich zasobów do maksimum. Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących biznesów, transportu VIP-ów i wynajmu samochodów ślubnych, dla których Twoja limuzyna byłaby idealna. Naszym celem jest współpraca z firmami założonymi w Polsce, oferującymi limuzyny i busy w całym kraju. To całkowicie bezpłatne, aby zarejestrować pojazd na BookAclassic.

Pojazdy bez tablic rejestracyjnych
Pojazdy, które nie zostały zarejestrowane lub ubezpieczone aby być prowadzone na drogach, mogą zostać również zarejestrowane na BookAclassic. Takie pojazdy mogą być wynajęte jedynie w celach kosmetycznych, tj.: sesje zdjęciowe, wystawy, dekoracje sklepowe, obiekty przyciągające uwagę na targach. Mogą być również wynajęte do prowadzenia na prywatnych drogach, niedostępnych do użytku publicznego. W takich celach jesteśmy chętni przyjąć każdy pojazd o wyjątkowym charakterze i niespotykanym wyglądzie, nawet jeżeli nie jest on w optymalnym stanie.

Każde zapytanie z ofertą trafia bezpośrednio do nas, więc Twój pojazd pozostaje anonimowy na naszej stronie. Kiedy zaakceptujesz ofertę, my troszczymy się o każdy detal. Klient jest zobowiązany do opłaty rezerwacyjnej, aby potwierdzić swoje zobowiązanie i jest to również traktowane jako nasza prowizja. Kiedy skompletujemy umowę, możesz skontaktować się bezpośrednio z klientem, aby potwierdzić rezerwację i dalsze szczegóły.


Musisz być właścicielem zabytkowego samochodu, lub innego klasycznego pojazdu, który ma co najmniej 25 lat. Chętnie przyjmujemy również limuzyny, nowoczesne luksusowe samochody i inne pojazdy poniżej 25 lat, które wyglądają nietuzinkowo. Zakładając, że pojazd będzie prowadzony, musi być on w dobrej kondycji oraz zarejestrowany i ubezpieczony. Musi również przejść nowy przegląd techniczny i serwis świadczący o braku znaczących defektów i usterek.

Okres dostępności
Wiele pojazdów nie jest zdatna do jazdy w okresie zimowym. Podczas rejestracji możesz określić czas, w którym pojazd będzie dostępny.


Całkowite wynagrodzenie obliczane jest poprzez zastosowanie stawki godzinowej z Twojego profilu BookAclassic od chwili opuszczenia garażu przez pojazd, do chwili kiedy pojazd do tego garażu powróci. BookAclassic gwarantuje minimalne wynagrodzenie za dwie godziny, nawet jeżeli zlecenie trwa krócej. Po wstępnych, obowiązkowych dwóch godzinach usługi, możesz określić cenę pojazdu za godzinę, lub za pół godziny (domyślna cena – za pół godziny).

BookAclassic potrąca prowizję do 30% z całkowitej opłaty rezerwacyjnej. Około 50 do 70% z tej prowizji będzie użyta jako reklama Twojego pojazdu.

BookAclassic przekazuje właścicielom pojazdów informacje i kontakt do klienta. Nasz system automatycznie wysyła do Ciebie wiadomość e-mail lub SMS, kiedy rezerwacja Twojego pojazdu została zatwierdzona i opłacona. Opłata rezerwacyjna traktowana jest jako nasza prowizja i potwierdzenie zobowiązania klienta do rezerwacji Twojego pojazdu.

Kiedy otrzymamy opłatę rezerwacyjną, dostarczymy do Ciebie wszystkie informacje klienta i od tego momentu prosimy Cię o natychmiastowy kontakt z klientem, aby potwierdzić wszystkie niezbędne detale i termin końcowy dokonania pozostałej płatności. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek sprzeczności, lub pytania, BookAclassic jest gotowe pomóc.


Kiedy klient chce zarezerwować Twój pojazd, otrzymasz e-mail i wiadomość SMS z informacją o zleceniu. Jeżeli chcesz je zaakceptować, musisz udzielić odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Po tym czasie nasz system automatycznie szuka alternatywnego pojazdu dla klienta

Czy możesz powiedzieć „Nie, dziękuję”?
Krótka odpowiedź – Tak. Kiedy klient chce zarezerwować Twój pojazd otrzymasz e-mail i wiadomość SMS z informacją o zleceniu. To całkowicie zależne od Ciebie które zlecenia przyjmiesz, ale ważne jest, aby odpowiadać najszybciej jak to możliwe, aby klient nie zaczął szukać innej opcji. Jeżeli zaakceptujesz zlecenie, będzie one wiążące.


Kiedy rejestrujesz swój pojazd na BookAclassic, wymagamy informacji kontaktowych takich jak: Twoje imię i nazwisko, adres, e-mail i numer telefonu. Te dane będą przeznaczone tylko do użytku wewnętrznego i nie będą przekazywane innym. BookAclassic nie ujawnia tożsamści pojazdu, jego tablic rejestracyjnych, ani miejsca zaparkowania żadnym zainteresowanym osobom. Aby chronić prywatność właściciela i zapobiec kradzieży, jedyna informacja udostępniona na naszej stronie to wiek pojazdu oraz miasto/kraj w którym jest zarejestrowany.


Punktualny przyjazd na ustalony adres w najlepszej kondycji pojazdu. Pojazd powinien być uprzednio gruntownie wyczyszczony, na zewnątrz i w środku. To ważne, aby skontaktować się wcześniej z klientem, aby potwierdzić dane tj.: godzina odbioru i szacowany czas podróży. Powinieneś również ustalić wymagania odnośnie stroju kierowcy i dekoracji pojazdu.

Kontrola pojazdu
Zaleca się, aby umożliwić klientowi sprawdzenie pojazdu przed zleceniem, aby mógł zobaczyć go na żywo i sprawdzić dokumenty, takie jak: ubezpiecznie, rejestracja pojazdu, przegląd techniczny i inne.

Co jeżeli pojazd zgaśnie?
Jeżeli Twój pojazd jest nieczynny lub potrzebuje nieoczekiwanej naprawy w dniu zlecenia, powinieneś bezzwłocznie powiadomić klienta oraz BookAclassic. Mamy wtedy możliwość, aby pomóc klientowi znaleźć inny pojazd. Jeżeli masz możliwość, możesz również zaoferować klientowi inne rozwiązanie. Jeżeli jednak oferta ta nie zaspokoi potrzeb klienta, ma on prawo zrezygnować z usługi. Jeżeli zlecenie zostało już opłacone, wynagrodzenie powinno być całkowicie zwrócone klientowi.

Nieobecność
Jeżeli nie pojawisz się podczas zlecenia bez wcześniejszego zawiadomienia lub bez odpowiedniego powodu, Twój pojazd zostanie natychmiastowo usunięty z naszej strony. Będziesz musiał również zwrócić całe wynagrodzenie jakie otrzymałeś, najszybciej, jak to możliwe.

Zrzeczenie się
BookAclassic jest wyłącznie portalem rezerwacyjnym pośredniczącym pomiędzy właścicielem, a osobą wynajmującą klasyczne pojazdy. BookAclassic bierze odpowiedzialność tylko za rozpowszechnianie kontaktów pomiędzy właścicielami, a osobami wynajmującymi. BookAclassic nie ponosi żadnej odpowiedzialności finansowej za wykorzystanie i użytek wynajmowanych pojazdów, ich stan oraz jakiekolwiek szkody i zniszczenia odniesione przez pojazd.

Brak opłat i umów wiążących Zarejestruj swój pojazd
Classic vehicle

Czy potrzebujesz klasycznego pojazdu?

Spraw, aby Twój ślub lub przyjęcie było niezapomniane. Znajdź wymarzony samochód w Twojej okolicy.

Znajdź swój pojazd
Classic vehicle garage

Jesteś właścicielem pojazdu?

Darmowa reklama Twojego klasycznego pojazdu. Brak opłat i umów wiążących.

Zarejestruj swój pojazd

Chcesz otrzymywać regularne aktualizacje?

Zapisz się teraz

  Najnowsze wiadomości o samochodach klasycznych!

  Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ekskluzywne oferty na email od BookAclassic!

  Zdobądź inspirację do podróżowania samochodami z całego świata!