Pomoc i Kontakt

Booking Instruction Video

 

 • Q A

  Jak ustalić cenę pojazdu?

  1. Użyj wyszukiwarki: Wybierz obszar, rodzaj wydarzenia, datę i czas.
  2. Kliknij „Szukaj” aby zobaczyć listę wszystkich dostępnych pojazdów i wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie.
  3. Na stronie profilu możesz obliczyć cenę wpisując adres docelowy i czas na jaki go potrzebujesz.

  To tak proste!

 • Q A

  Jak zobaczyć czy pojazd jest dostępny?

  Użyj wyszukiwarki: Wybierz obszar, rodzaj wydarzenia, datę i czas. Kliknij „Szukaj” aby zobaczyć listę wszystkich dostępnych w tym czasie pojazdów.

  To tak proste!

 • Q A

  Jak otrzymać pomoc indywidualną na BookAclassic?

  Nasz serwis konsumenta jest dostępny w każdy dzień roboczy pomiędzy godziną 9 a 17. Kontrolujemy wszystkie rezerwacje i jesteśmy gotowi Ci pomóc. Jeżeli otrzymasz od nas e-mail i masz jakiekolwiek pytania lub komentarze, zawsze możesz odpowiedzieć na niego bezpośrednio.

  Wtedy postaramy się pomóc najszybciej, jak to możliwe.

 • Q A

  Jak skontaktować się z właścicielem pojazdu?

  Możesz skontaktować się z właścicielem pojazdu tylko kiedy zarezerwujesz pojazd na BookAclassic:
  1. Odpowiedz na najnowszy e-mail od nas z potwierdzeniem rezerwacji, ubiegając się o kontakt od właściciela.
  2. Wypełnij kwestionariusz poniżej, wpisując numer rezerwacji (podany w potwierdzeniu rezerwacji) i ubiegając się o kontakt od właściciela.

 • Q A

  Wskazówki odnośnie wynajmu samochodów ślubnych

  Jak długo trwa ślub?

  Organizacja ślubu zabiera czas. Dużo czasu. Panna młoda powinna pojawić się pięć minut przed rozpoczęciem ceremonii. Ślub kościelny trwa od 30 do 60 minut, w zależności od rodzaju. Ślub cywilny trwa 20-45 minut. Jednak oczywiście będziecie chcieli posmakować każdej chwili tego wielkiego dnia nie spiesząc się.

  Fotograf i samochód ślubny

  Fotograf często używa samochodu ślubnego jako tła do pięknych, pamiątkowych zdjęć ślubnych. To ważne, aby wybrać właściwy samochód, gdyż będziecie patrzeć na te zdjęcia przez wiele lat. Profesjonalny fotograf doskonale wie jak użyć samochodu, aby stworzyć najlepsze ujęcia – spędza zazwyczaj około godziny na zewnątrz kościoła aby ująć właściwy moment.

  Zabytkowe samochody i długie podróże ślubne

  Piękny zabytkowy samochód z 1920 r. jak Rolls-Royce Silver Ghost, jest prawdopodobnie najbardziej romatycznym pojazdem jaki istnieje. Należy jednak pamiętać, że zabytkowe samochody osiągają maksymalną prędkość 50-80 km/h, więc podróż może trwać dłużej. W ruchu ulicznym to rzadki problem, jednak na autostradach może się to wydawać bardzo wolno – warto wziąć to pod uwagę. Zazwyczaj klasyczne samochody (które mają więcej ni 35 lat) poruszają się z prędkością 70-100 km/h.

  Samochody sportowe

  Małe, ekstrawaganckie sportowe samochody mogą wydawać się romantyczne, ale rzeczywistość jest inna. Większość z nich jest mała, niska i ciasna, co nie pasuje do dużych sukni ślubnych, bukietów i wysokich obcasów. Zanim wynajmiecie mały, sportowy samochód, upewnijcie się, że jest tam wystarczająco miejsca na eleganckie wejście do i wyjście z samochodu.

  Kabriolety a pogoda

  W słoneczny, letni dzień, nie ma wielu lepszych sposobów na przyjechanie i opuszczenie miejsca ślubu, niż w pięknym kabriolecie. Należy się jednak upewnić, że dach może być podniesiony i zamknięty w razie lekkiego deszczu. Należy również pamiętać, że niektóre zabytkowe samochody mogą być uszkodzone przez silny deszcz.

  Prowadź sam

  Prowadzenie wynajętego samochodu samemu jest świetne, jeżeli zapoznałeś się wcześniej z samochodem. To imponujący widok kiedy wychodzisz z kościoła i sam prowadzisz samochód, ale należy pamiętać, aby odbyć wcześniej jazdę testową, żeby wiedzieć jak podołać prowadzeniu Ferrari. Klasyczne samochody często wymagają chwili adaptacji i dobrych umiejętności kierowcy.

  Dzieci w samochodzie ślubnym

  To często nie jest dobry pomysł. Wiele małych dzieci może czuć się niekomfortowo w tej sytuacji. Unikniesz płaczu, krzyku i stresu jeżeli zostawisz dzieci z babcią. W ten sposób dzieci nadal mogą cieszyć się tym dniem i mieć zdjęcia z samochodem. Pamiętaj również, że wiele klasycznych samochodów nie ma pasów na tylnych siedzeniach (to całkowicie legalne), a dzieci muszą być zabezpieczone.

  Strój szofera

  Szofer na ślubie powinien być ubrany schludnie i elegancko. Proszę określić swoje preferencje odnośnie ubioru szofera podczas rezerwacji samochodu.

  Szampan i dekoracje

  To indywidualna usługa podczas wynajmu samochodu ślubnego. Niektórzy oferują szampan i dekoracje, inni pozwalają Ci wziąć tę odpowiedzialność na siebie. Proszę określić swoje zapotrzebowanie podczas rezerwacji samochodu.

 • Q A

  Stawka godzinna

  Godzinna stawka wynajmu umieszczona jest na profilach poszczególnych samochodów. Proszę zauważyć, że stawka godzinna obliczana jest od chwili opuszczenia przez pojazd garażu właściciela, do chwili kiedy pojazd do tego garażu wróci. Wszystkie rezerwacje obejmują minimum dwie godziny, nawet jeżeli zlecenie zajmuje mniej czasu. Powodem tego jest fakt, że właściciel poświęca tyle samo czasu, aby przygotować pojazd, bez względu na ilość czasu przez jaki ten pojazd jest użytkowany.

 • Q A

  Rezerwacja i płatność

  Nasz system kalkulacji cen natychmiastowo podaje cenę rezerwacji. Cena obliczona jest zależnie od trzech czynników: maksymalna prędkość pojazdu, dystans od A do B przez Google Maps oraz czas przez jaki klient chce otrzymać dostępność do pojazdu. Kiedy rezerwujesz pojazd, odsetki od ceny całkowitej płacone są z góry przez system rezerwacji online, aby zagwarantować Ci rezerwację. Nie pobieramy opłaty od rezerwacji z Twojego konta, ani nie zakańczamy rezerwacji, do momentu kiedy właściciel pojazdu jej nie potwierdzi. Zaległa kwota do zapłacenia powinna być ustalona bezpośrednio z właścicielem pojazdu.

 • Q A

  Odrzucenie rezerwacji

  Jeżeli z jakiegoś powodu Twoja rezerwacja nie może być zakończona, zostaniesz powiadomiony przez e-mail i wiadomość SMS, a dane Twojej karty kredytowej zostaną automatycznie usunięte z naszego systemu.

 • Q A

  Anulacja

  Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację, możemy zapewnić zwrot kosztu rezerwacji tylko jeżeli otrzymamy Twoją anulację w ciągu 24 godzin. Niestety nie możemy zapewnić zwrotu, jeśli anulujesz swoją rezerwację później, ponieważ do tego czasu pojazd jest zarezerwowany dla Ciebie na umówioną datę.

  Jeżeli z jakiegoś powodu pojazd nie jest w odpowiedniej kondycji do jazdy, właściciel poinformuje Cię tak szybko, jak to możliwe. Możesz oczywiście złożyć prośbę o zwrot kosztu rezerwacji, jeżeli właściciel pojazdu nie może dostarczyć zamiennika, który sprosta Twoim wymaganiom. W mało prawdopodobnej sytuacji, że pojazd nie pojawi się bez wcześniejszego zawiadomienia, prosimy o poinformowanie BookAclassic najszybciej, jak to możliwe. Upewnimy się wtedy, że Twoja opłata rezerwacyjna jest zwrócona, a pojazd usunięty z naszej strony.

 • Q A

  Kontrola pojazdu

  Zazwyczaj jest możliwe, aby obejrzeć pojazd po opłaceniu opłaty rezerwacyjnej. Ustal swoje oczekiwania z właścicielem i zadaj jakiekolwiek pytania, aby być pewnym, że pojazd sprosta Twoim wymaganiom.

Potrzebujesz więcej pomocy?